Miło nam, że pragniesz, spojrzeć za kulisy powstania pierwszego w Polsce autoryzowanego salonu Sherri Hill.

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim przyjaciółkami jeszcze z podstawówki, takimi z jednej ławki. Mimo iż nasze drogi w trakcie tych wszystkich lat czasami rozchodziły się na dłużej, to jednak nadal utrzymywałyśmy ze sobą kontakt. Zatem jesteśmy w tym samym wieku i idealnie uzupełniamy się wiedzą i doświadczeniem zawodowym.

Monika – businesswoman pełną parą, jednocześnie oddana matka, aktywna miłośniczka fitnessu i zdrowego trybu życia. Uczestniczka morderczych biegów przełajowych, co sprawia jej ogromną radość i satysfakcję z przełamywania słabości. Doświadczenie przedsiębiorcy zdobywała w branży gastronomicznej, to ona jako pierwsza zetknęła się z marką Sherri Hill i zapoczątkowała cały ciąg zdarzeń, których skutkiem była nasza współpraca i otwarcie salonu w Krakowie.

Sylwia – jak lubię o sobie pisać: ‚młoda, zdolna pani architekt, kochająca tworzyć manualnie, znawczyni mody i urody, zdeklarowana miłośniczka koreańskiego rytuału piękna i kosmetyków naturalnych’ skromnie, prawda? Oprócz tego blogerka lifestylowa, która wbrew opinii społeczeństwa wiecznie nie może się na nic zdecydować w najważniejszych kwestiach życia. Podobno też: ‚urodzona z dobrym gustem w genach, ogromnym poczuciem estetyki i piękna’.

W listopadzie Monika podzieliła się ze mną pomysłem, a już 21 grudnia odbyło się huczne otwarcie salonu. Nie mogłyśmy przecież pozwolić dłużej czekać naszym klientkom na Sherri Hill w Polsce 🙂

Nasza misja

Celem naszej działalności jest chęć kreowania idealnego wizerunku, zaspokajania potrzeb każdej kobiety, by odkryła że wyjątkowa suknia potrafi ją dopełnić i sprawić, by poczuła się wyjątkowo. Marzyłyśmy o stworzeniu luksusowego miejsca, w którym każda kobieta poczuje się wyjątkowo i znajdzie dla siebie wymarzoną kreację.

I udało się!

Jesteśmy pierwszym w Polsce oficjalnym salonem marki Sherri Hill

Zobacz naszą autoryzację

Dlaczego Kraków?

Wiele osób nas o to pyta. Dla nas kwestia była oczywista. Jesteśmy Krakuskami z urodzenia i z miłości do naszego królewskiego miasta. Salon mieści się naprzeciwko Wawelu po drugiej stronie Wisły. Nie wyobrażałyśmy sobie lepszego miejsca. Nasz salon mimo, ze znajduje się w centrum Krakowa, oddalony jest od zatłoczonych ulic przechodniów, dzięki czemu wybierając się do nas samochodem, możesz swobodnie zaparkować.

Zapraszamy do salonu na Sandomierską 3

Krakow